Hyvää kesää ja kiitos tuesta!

Hyvää kesää ja kiitos tuesta!

Kuviksella ollaan paikalla vielä to 20.6. klo 9.30 – 14:30, mutta sitten alkaa Kuviksellakin kesäloma. Palaamme paikalle taas 1.8.

Uusi lukukausi ja opetus alkavat 19.8.2024.

Eepoksessa on avoinna Jatkuva haku kaikkiin ryhmiimme ja opiskelupaikkaa voi hakea pitkin vuotta. Täydennämme ryhmiä jatkuvasti, jos paikkoja on vapaana.

Lukuvuoden aikana olemme saaneet tukea mm. vapaaoppilaspaikkoihin eri yrityksiltä, yhdistyksiltä sekä yksityisiltä toimijoilta. SUURI kiitos teille! Kiitos SSO-Kannustajat, Google, Suur-Seudun Osuuskauppa, Länsi-Uudenmaan Säästöpankkisäätiö, Berta Hernbergin säätiö, Vihdin kunta, Lions Club Vihti ry, Zontakerho Hiidenvesi Ry sekä eläkkeelle siirtynyt kanslistimme Heli Westerholm! Te kaikki olette mahdollistaneet monelle lapselle ja nuorelle taiteen harrastamisen!

Kiitos menneestä kaudesta, toivotamme kaikille oikein ihanaa ja virkistävää kesää!